O NAS

Marka

Nasza marka powstała z myślą o kobietach świadomych piękna, które cenią sobie najwyższy poziom obsługi oraz indywidualne podejście do pielęgnacji.

Komfortowo wyposażone gabinety w serię najnowszych, specjalistycznych urządzeń kosmetycznych oraz nasza pasja do pielęgnacji ciał sprawi, że chwile spędzone w  naszych gabinetach będą gwarancją relaksu, harmonii oraz odnowy. Jako specjaliści obecni jesteśmy zawsze na wszystkich największych wydarzeniach branżowych jak targi i szkolenia. Liczne certyfikaty i współpraca z najlepszymi producentami i dostawcami sprzętu medycznego sprawiają, że zabiegi gwarantują skuteczność, bezpieczeństwo i trwałość.

Bezpieczeństwo

IROLI to marka dla kobiet świadomych piękna zarówno wewnętrznego jak i zewnetrznego, ceniących sobie najwyższy poziom wykwalifikowanej obsługi, bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pielęgnacji.

IRMOLI to nie tylko komfortowo wyposażone gabinety lecz także miejsca godne zaufania, w których czystość oraz sterylność jest najważniejsza.

Wyposażenie

Technologia rynku kosmetycznego i kosmetologicznego przeżywa obecnie wyjątkowo dynamiczny rozwój, umożliwiając przeprowadzanie nieinwazyjnych zabiegów opóźniających lub łagodzących objawy starzenia.

Wyposażenie w najwyższej klasy urządzenia i sprzęt kosmetyczny, pozwala nam na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów z dziedziny współczesnej kosmetyki estetycznej. Najlepsze wyposażenie gabinetu to podstawa do odniesienia sukcesu. Dzięki temu możemy spełnić wysokie oczekiwania naszych klientów.

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ