MEZOTERAPIA MICROIGŁOWA DERMA PEN - TWARZ, SZYJA, DEKOLT

Mezoterapia microigłowa jest niechirurgiczną metodą pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. Zabieg polega na bezpośrednim nakłuwaniu skóry oraz wprowadzaniu substancji aktywnych. Mezoterapia jest doskonałą metodą profilaktyki, hamującą proces starzenia się skóry.

DERMAFREQUENCY- FALE RADIOWE - TWARZ, SZYJA, DEKOLT, OKOLICE OCZU, UDA, POŚLADKI, BIUST, BRZUCH

Jest to nieinwazyjna metoda do zwalczania wiotkości skóry. Działanie ciepłem stymuluje fibroblasty do produkcji nowej sieci białek w skórze. Technika ta stosowana jest w celu redukcji zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych, jak i w celu przywróceniu skórze elastyczności, jędrności i młodego wyglądu. Dermafrequency stosowane jest jako pojedynczy zabieg lub seria zabiegów o właściwościach ujędrniających anti-age , antycellulitowych, wspomagające zastoje żylne oraz ujędrnienie wybranych partii ciała.

OXYBRAZJA

Podstawowym działaniem oxybrazji jest złuszczenie powierzchownych warstw naskórka pobudzając syntezę włókien kolagenowych i elastynowych . Dzięki temu następuje zwiększenie elastyczności skóry i spłycenie powierzchownych zmarszczek. Może być przeprowadzona u osób o cerze naczyniowej, delikatnej i wrażliwej.

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ